Květen 2016

Veřejná výzva pro Moniku Absolonovou

18. května 2016 v 8:16 | Bloud. Well Bloud. |  Bloudění s paní Bloudovou
Moje maminka byla donedávna off-line. Zprávy ze světa celebrit si četla v supermarketech v novinovém koutku, složenky platila u přepážky na poště a na tábory nám posílala pohledy s nepřehlédnutelnou otázkou: "NENÍ TI ZIMA? STROJÍŠ SE? STROJ SE!!! NESTYĎ SE A NOS TEPLÉ SPODKY!!! VŽDYŤ SI TOHO NIKDO NEVŠIMNE!". Jistě mami...

Také byla schopná stát celé dopoledne u rádia a čekat, až jí zahrajou tu její od Lady Gaga, aby si mohla pořádně trsnout. Jednoho dne se bratrovi Žakovi maminky zželelo a ukázal jí kouzlo youtube, u kterého může na jednu písničku tančit dokud může...a od youtube už to byl jen krůček k extra.cz a o pár krůčků dál k facebooku. Ten jí učaroval nejen tím, že se nás na spodky může ptát několikrát denně a nestojí ji to ani korunu, ale taky možností sledovat své oblíbené hvězdy a hvězdičky takřka v přímém přenosu.

Od té doby maminka tráví u internetu každou volnou chvilku. Dokonce nepřetržitě porušuje zákon dvou spotřebičů (Nezapneš dva spotřebiče naráz!), který v Bloudovic famílii z úsporných důvodů platil celé moje dětství a má zcela bezostyšně zapnutou televizi a notebook zároveň. Maminko, maminko!