Červenec 2012

Miss dess

20. července 2012 v 19:18 | Bloud. Well Bloud.
Jejím revírem je blog.cz,
její tempo je vražedné,
její protivníci jsou blokátoři IP adres, mazači a blogy bez možnosti komentářů,
Yuri z blogu yuripovidky.blog.cz/ pracuje ve dne v noci.
Jejím úkolem je ukázat nám nejlepší blog na světě!

Díky, Yuri! MucQ!

Její diagnóza ještě v MKN - 10 není, erudovaně o ní však pojednává Sever-rat.

Dentální rapsodie

18. července 2012 v 12:41 | Bloud. Well Bloud. |  Co mi hrb nebere
*tento článek není vhodný pro ty, které někdy v budoucnu čeká trhání zubů*
(takže pro všechny, vyjma protetiků :)

Hlavní nádraží, hlavně nedráždi

15. července 2012 v 23:11 | Bloud. Well Bloud.
"Mám sen, že České dráhy jednoho dne povstanou a dokážou žít podle skutečného smyslu svého vyznání - pokládáme totiž onu pravdu za zjevnou, že všechna nádraží byla stvořena jako si rovná."

"Mám sen, že jednoho dne na místních nádražích budou synové bývalých nádražáků a synové bývalých jízdenkářů schopni spolu zasednout na lavičku bratrství a posvačit spolu párek v rohlíku od Mr. Bakera"

"Mám sen, že jednoho dne i hlavní nádraží, mořené horkem přelidněnosti a útisku, se změní na oázu svobody a spravedlnosti a nabídne každému cestujícímu tisku z Relay prodejny."

"Mám sen, že moje čtyři malé děti budou jednoho dne zákazníky Pontu, jenž je nebude posuzovat podle počtu fornetti které sní, ale podle jimi preferované příchuti ."

Tajemství karlovarského knedlíku

8. července 2012 v 22:10 | Bloud. Well Bloud. |  Co mi hrb nebere
"Karlovy Vary, Karlovy Vary,
pochovejte mě tam, až budu starý!"

Zpívají bratři Ebenové. A já je nechápu. Poslouchejte proč!

Na sklonku minulého týdne jsme se s mým (mo)mentálně nejoblíbenějším mužem vydali vstříc kulturním zážitkům. Nabídka výše zmíněného lázeňského města plně vyhovovala naší poptávce a tak střelka kompasu zamířila právě tím směrem.
Díky potutelné kombinaci mladické a začátečnické nerozvážnosti jsme ale zavčas nepronikli do systému zajišťování festivalových vstupenek a tak jsme před sebou měli spoustu volného času!

Ideální příležitost splnit si dávný gastro sen, ze kterého se budím s mokrým polštářem a oslintaným pramínkem vlasů! Ano, řeč je o tradiční svíčkové s ještě tradičnějším karlovarským knedlíkem!

Bloudová ukázala kalhotky!

7. července 2012 v 11:18 | Bloud. Well Bloud. |  Bloudění s paní Bloudovou
Šebestová nezklamala a omylem ukázala rozkrok!
Líza Simpsonová se odvázala a odhalila světu své bradavky!

Blogerka z portálu blog.cz Bloudová (26) se zařadila po bok lokálních i globálních hvězd a předvedla světu své nejnovější kalhotky! Světlo světa spatřily na prádelní šňůře v úrodném Polabí a jejich dechberoucí krásu mohlo obdivovat na dva krát tři desítky zvědavých sousedských očí!

Jsem vyčůraná!

5. července 2012 v 17:41 | Bloud. Well Bloud.
Tak dlouho jsem bloudila po Karlových Varech hledajíc nějaký vhodný suvenýr, až jsem si odvezla zánět močáku. Budiž mi to připomínkou toho, že až budou příště největší facebook romantici vyzývat k tanci mezi kapkama deště/lijáku, mám na to stejně romanticky navázat šipkou do vyhřátého pelechu a ne si dvě hodiny stejskat nad Sladkým životem kur*ev v prochladlém divadle. Decentně promočená jsem si v duchu počítala minuty do konce a ani na vteřinu mě nenapadlo, že další noc bude stylově taktéž promočená.

Byla. Každá jednotlivá kapička bolela víc jak bolel každý utracený dolar strýčka Skrblíka. A to jsem si v sedmi letech, po té co jsem snědla na posezení sáček mentolových Klokanek, říkala, že u čůrání už víc trpět nemůžu :)

Probdělá noc mě vyvedla z omylu a navedla na cestu k paní doktorce. Musím přiznat, že jsem byla z vyšetření vyklepaná jak řízek ze školní jídelny. Moje milá maminka, profesí to zdravotní sestřička, totiž celé naše dětství používala v rámci zdravotní prevence vskutku odstrašující metody.