Březen 2012

Cesta tam a zase zpátky

28. března 2012 v 12:29 | Bloud. Well Bloud. |  Co mi hrb nebere
Pět slov stačilo Tolkienovi k tomu, aby zachytil itinerář Hobitovy dobrodružné výpravy za pokladem. Kdyby se ale rozhodl popisovat, kterak za bohatstvím, které místo draka Šmaka hlídá pracovní agentura, putuje Bloud, pětisloví by mu rozhodně nestačilo.

"Tatí, tatí! Nepůjdeme do kina na třidéčko?"- "A nechceš jít rovnou do divadla?"

15. března 2012 v 22:06 | Bloud. Well Bloud. |  Kulturistika
...hlásal na konci roku jeden status na facebookové stránce UMSKUPu. Hlášku jsem otosemilíbíovala a vrhla se na takové malé review toho, co jsem loni (a nakonec i letos, páč dopsání se trochu protáhlo) viděla a co bych vám ráda (ne)doporučila.
Těším se někdy na viděnou v sedadlech která znamenají svět!
(a nebo na zemi v červnu na PlantAgi :)


"Čůrej doma, čůrej v metru, jen nečůrej proti větru...

11. března 2012 v 12:03 | Bloud. Well Bloud.
...každej se rád vyčůrá, zadara či za bůra!" Zpívá bejbypunková legenda Kašpárek v rohlíku a já jsem si to při wc-loadové misi pobrukovala spolu s ním.

Ač ve svých textech Kašpárek přibližuje dětem mnoho pravd, tak v tomhle případě trochu kecá. A to hned ve dvou aspektech.
Má sice pravdu v tom, že doma se zadara víceméně opravdu vyčůráte, v metru vám ale v dnešní době jeden bůr rozhodně nevystačí. Říkají to aktuální výsledky průzkumu Blouda SkrBlouda, který čůral v minulém týdnu všude možně. Včetně metra.
Bloud SkrBloud vám také může potvrdit, že daleko radostněji se čůrá v prostorech, kde se čůrá zadara. Zatímco v prostorech, kde se čůrá za pětku či dvě vám hlavou problikávají hot dogy a hambáče,indiánky nebo špičky, kofoly či coca coly... které jste za onu sumu mohli mít. Docela smutný promítání.


Je to pravda odvěká, šaty a zrcadlo dělaj člověka

5. března 2012 v 10:19 | Bloud. Well Bloud. |  Co mi hrb nebere
"Jen růžová to může být!" byl hlavní leitmotiv pro výběr oblečení na loňské sjíždění Vltavy. Růžové plavky, brufenově růžová šusťákovka a neméně růžové kraťásky. Image pink lady, které se celoživotně vyhýbám, mi totiž přišla jako nejideálnější způsob, jak svoji kormidelnici a spoluplavitele připravit na teatrální hysterické scény, které jsem od sebe očekávala v oblasti jezů.